شرکت ارمغان تجارت ره سام با هدف  پاسخ به نیازهای گسترده جامعه مهندسی و صنعت تاسیسات کشور در زمینه طراحی ، مهندسی و مستند سازی  تجهیزات تنظیم هوا مشغول به فعالیت می باشد.

ره سام مجموعه ای از مهندسین مجرب است که ضمن دارا بودن سوابق درخشان در حوزه تجهیزات تنظیم و کنترل هوا ، به دنبال ارتقا خدمات مهندسی کشور در این حوزه کاملا تخصصی هستند.

طراحی سیستم های انتقال و توزیع  هوا ( تجاری ، اداری ، مسکونی ، اتاق تمیز ، بیمارستان ) ، بهینه سازی سیستم های انتقال هوا ، مهندسی و مستند سازی سیستم های انتقال هوا از جمله فعالیت هایره ساممی باشد.

 حیطه فعالیت ره سام در بردارنده گستره وسیعی از فعالیت های صنعتی کشور می باشد.ساختمان های مسکونی ، تجاری ، اداری ، بیمارستان ها ، اتاق تمیز ، کارخانجات خودروسازی ، صنایع مواد غذایی ، صنایع معدنی و سیمان ، نیروگاه ها و حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی ازاین دسته می باشند.

تامین کالا ، بخش تکمیلی خدمات مهندسی ره سام می باشد که با دارا بودن واحد بازرگانی فعال ، تامین کالای داخلی و خارجی پروژه های شاخص کشور را در دستور کار قرار دارد. دپارتمان آموزش سازمان های رادکو ، با برگزاری دوره های تخصصی آموزش تجهیزات تنظیم هوا از قبیل پایانه های خروجی هوا ، سیستم های حجم هوای متغیر و صداگیر ، به عنوان تنها مرجع تخصصی این امر ، در تلاش است رابطه بین صنعت و آموخته های دانشگاهی را بیشتر و فاصله بین این دو را کمتر نماید.دوره های آموزشی ره سام جز تخصصی ترین دوره های معرفی شده جهت جامعه مهندسی کشور بوده و ثمربخش تلاش مهندسین طراح تاسیسات می باشد.

ره سام ، یک سازمان مهندسی است. آرمان ره سام حضور در پروژه های شاخص داخلی و بین المللی.و ارتقا خدمات مهندسی کشور در حوزه تجهیزات تنظیم هوا می باشد.

با ره سام ، هوا به فرمان شماست !

به منظور دریافت اطلاعات تکمیلی با ما تماس بگیرید.

One thought on “درباره ما

  1. سلام ، میخواستم اطلاعات بیشتری رو در رابطه با گوی ضد حریق داشته باشم ، این محصول تولید خود شرکت شما میباشد و یا تولید کشور دیگریست ؟
    من ساکن امارات (دبی) میباشم و شرکتی در زمینه اتوماسیون برای ساختمان و منازل با سابقه ۵ ساله دارم ، در مورد اطفاء حریق سیستم شما رو خیلی جالب دیدیم با توجه به این که حجم کوچک و اتوماتیک میباشد و پتانسیل بازاریابی و فروش این محصول رو در صورت نبود مشابه آن در بازار امارات یا منطقه رو خوب میبینم و شرکت ما توانا فروش و بازاریابی آنرا در سطح منطقه دارد و همچنین سایر محصولات دیگری که در رابطه با سیستم های حفاظتی و ایمنی ساختمان safety باشد ، لطفا” در صورت تمایل جهت گسترش فروش محصولات و یا همکاری با شما ، نام و شماره تماس شخص مربوطه را به ایمیل شخصی من ارسال و یا در صورت امکان با شماره تلفن ۰۰۹۷۱۵۰۶۵۲۹۵۰۷ تماس بگیرید متشکرم کامبیز کاوه ئیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *