برای انجام طراحی کانال، به غیر از طراحی سیستم مورد نظر و چیدمان دریچه ها و توزیع کننده ها در فضاهای مختلف ، نیاز به محاسبات افت، ابعاد و سرعت هوا در کانالها نیز هست . این نرم افزارکلید ابزارهای لازم برای محاسبات سطح مقطع، طول و عرض معادل، سرعت هوای داخل کانال و افت فشار مسیر را در اختیار طراح قرار می دهد. ویژگی خاص این نرم . که افزار ، انجام کلیه این محاسبات برای ۳ نوع مختلف کانالهای رایج، یعنی کانال گالوانیزه ، کانال PIR یا پیش عایق و کانال Flaxible یا انعطاف پذیر در کنار هم می باشد که باعث می شود کلیه نیازهای محاسباتی طراح در بخش کانال به آسانی مرتفع گردد.

نرم افزار DUCT ASSIST  برای کمک به طراحان در هنگام طراحی انشعابات کانال توسعه داده شده است . در این نرم افزار تلاش شده است تا بر خلاف نمونه های مشابه امکان طراحی انواع کانال پلی یورتان ، فلکسی بل و گالوانیزه گرد و چهارگوش به صورت هم زمان ایجاد گردد تا طراح با دست باز در هنگام طراحی بتواند میان انواع کانالهای مختلف انتخاب نماید.

اضافه کردن سریع و بی دردسر انواع زانو و اتصالات به مسیر کانال ، داشتن واحد های گوناگون برای راحتی کار و تبدیل انواع واحد ها به هم بدون مشکل نیز از مشخصات دیگر این نرم افزار است.

اولین نسخه از این نرم افزار در شهریور ۱۳۹۳ منتشر شده است.

برای خرید این نرم افزار می توانید هم اکنون با شماره های دفتر مرکزی تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *