کارآمدی و راندمان موثر یک سازمان تا حد زیادی منوط به آموزش منظم و ضمن خدمت پرسنل و تجهیز آنها به علوم و فنون روز است و وقتی پای طراحی و مشاوره تاسیسات به میان می آید این امر از اهمیت بیشتری برخوردار می شود. چرا که دانش دنیا روز به روز در حال گسترش است واین شاخه از علم مکانیک به حدی گسترده است که پرداختن به تمام زوایای آن در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی در سطح تقریبا غیر ممکن است. از این رو بخشی از بدنه شرکت ره سام مسئولیت آموزش منظم به سازمانها و شرکت های متقاضی در زمینه ای تخصصی حوزه کاری این شرکت را به عهدهدوره آموزشی شرکت ره سام به صورت انحصاری اقدام به برگزاری انواع دورها های تکمیلی تهویه مطبوع در زمینه کنترل و توزیع هوا نموده است. هدف این دوره ها مهندسینی هستند که به صورت ویژه ، به طراحی سیستم های تهویه و توزیع هوا در ساختمانها مشغول هستند. شرکت راد کو مفتخر است تجربیات خود را در این زمینه طی ۵ سرفصل آموزشی زیر در اختیار علاقه مندان قراردهد. طراحی پایانه های هوا اصول کنترل هوا کاربرد الکترونیک در تنظیم هوا سیستم های حجم متغیر هوا کنترل صوت در انتقال هوا علاقه مندان می توانند جهت اطلاع از تقویم آموزشی این شرکت با دفتر مرکزی تماس بگیرند. همایش ۲ دارد. در این پایگاه می توانید اطلاعات لازم اعم از سرفص دوره ها و طریقه شرکت در آنها را بدست آورید.

بخش دیگری از فعالیت های این شرکت شامل انتشار کتب تخصصی در زمینه تاسیسات تهویه مطبوع، تنظیم و توزیع موثر هواست. این بخش از فعالیت ها اگر چه توپاست اما با سرعت بسیاری در حال گسترش می باشد.

شاخه بعدی فعالیت های آموزشی رادکو، توسعه وانتشار نرم افزارهای آموزشی – محاسباتی در زمینه فرآوری هواست . این نرم افزار ها با توجه به تلفیق دانش روز با آنچه که مورد نیاز هر روزه یک طراح تاسیات است مشکلات فراوانی را از پیش پای مهندسین مکانیک بر خواهند داشت. اطلاعات بیشتر را در بخش مربوطه مطالعه نمایید.

دانلود توضیحات تکمیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *